Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Baleset után közös megegyezés?

Baleset után közös megegyezés?

Figyelt kérdés
Másfél hete körübelül nekem tolatott egy másik autós , mindketten kiszálltunk de nem történt nagyobb sérülés. Nekem nagyon sietnem kellett ezért elkertem a telefonszámát de azóta nem tudom elérni ilyenkor mit tudok csinálni? Azt tudni kell hogy se kék sárgát nem írtunk rendőr se volt. Tudom a telefonszámát meg a rendszámát és ennyi. Ha nem hajlandó fizetni mit tudok tenni?

2021. febr. 22. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
egyszoval.... bukta....
2021. febr. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmit nem tudsz tenni. vagy akkor ott a helyszinen elismeri, és megírjátok a kárbejelentőt, vagy ha nem ismeri el akkor rendőrt kell hívni. ha már elmentetek a helyszínről és fel sem veszi a telefont, szerintem nem fogja elismerni a vétkét.
2021. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
https://www.youtube.com/watch?v=UmdT8Ez9YDA&t=316s az egész érdekes, de kb. 5 percnél kezdődik az ami téged érdekelhet
2021. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Ezt ugy lehet összefoglalni hogy : Cumi.Legközelebb majd ne siess ennyire.....
2021. febr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tehat ha jol értem akkor megszívtam , masfel hete történt szoval a térfigyelő se fog segíteni , hát ez remek.
2021. febr. 22. 13:55
 6/8 D. Brasco ***** válasza:
100%
Miert?Mire szamitottal....masfel hete tortent,elhagytátok a helyszint egy telefonszám cserével azt jonapot......nyilván ha ő a hunyó leszarja,hogy hivkalod....te meg bizonyitsd mar be hogy nektek ott akkor es ugy ahogy te előadod balesetetek volt....
2021. febr. 22. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kíváncsi lennék, hogy mekkora mosollyal az arcán adta meg neked a telefonszámát, tudván, hogy mekkora balekot talált.
2021. febr. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Magyarul adott egy kamu telefonszámot. 😂 Buktad innentől már nem teszel semmit.

Legközelebb több eszed legyen.

2021. febr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!