Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A napokban lejár a müszakim...

Pelo1919 kérdése:

A napokban lejár a müszakim ,ércényes még a morotórium ?

Figyelt kérdés
eléggé tömve vannak vagy nemis válalnak müszaki vizsgát ,olvastam hogy míg veszélyhelyzet van addig 60 napot lehet csúszni a müszaki vizsgával ....aktuális ez még ?

2021. máj. 15. 04:25
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Igen, van még moratórium erre.

A 60 nap a veszélyhelyzet végétől számítódik, nem a lejárt vizsgádtól 60 nap.

A veszélyhelyzetnek még nincs vége.

2021. máj. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Még érvényes, de ha lehet mielőbb csináltasd meg. Azért nehezen hiszem el hogy nem vállalják el. Azt jobban elhiszem hogy tömve vannak mert egyre többen akarják letudni hogy ne az utolsó percben kelljen ezt még meg is értem.

Próbálj meg időpontot kérni más helyen ha úgy van. Mondjuk én elég népszerű helyre szoktam vinni műszakira az autóinkat oda normál esetben is 2 héttel korábban kellett időpontot kérni hogy arra a napra kapjak amikorra én akarok és sokszor az sem mindig sikerült hogy arra a napra kapok arra az órára amire akarom.

Ha azért aggódsz hogy addigra lejár a műszakid akkor ettől ne félj mert július végéig biztosan érvényes marad.

2021. máj. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Műszaki előtt átnézetem csak nemakarom koklerekhez vinni es 1-2 hét csúszásrol lenne szó se ahihy látom hónapokkal sincs baj kiváncsi leszek mi balesetek lesznek
2021. máj. 15. 10:36
 4/4 anonim ***** válasza:
A baleset hogy jön ide? Sajnos nem függ össze, hiába ez lenne a cél. A műszaki vizsga leginkább csak pénz lehúzás. Aki törődik a biztonsággal az amúgy is rendszeresen átnézeti az autóját, aki pedig nem az eddig is megtalalta hol tud műszakit intézni bontó szökevény tragacsra.
2021. jún. 1. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!