Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi történik ha elfelejtettem...

Mi történik ha elfelejtettem felmondani a biztosításomat?

Figyelt kérdés

07.07.-én lenne a fordulóm amit ugye 06.06-ig bekellett volna jelentenem a biztosítónál, hogy felmondom.

Eddig 56 ezret fizettem az Allianznál, most egyet emelkedett a bónuszom, és 80 ezer lenne náluk az éves.

Ellenben lenne olyan biztosító ahol 45 ezer lenne az éves.

Szóval kérdés, hogy ilyenkor mi történik, mit tehetek?

Bosszantó, hogy elfelejtettem, de ennyit biztos hogy nem fogok nekik fizetni, akkor inkább kivonatom a kocsit akár 1 évre is :) (szerencsére van másik)



2021. jún. 17. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
allianz.hu/atdolgozas, itt megadsz pár adatot ha hiányos, km állást frissitesz és sokat nyerhetsz. Más megoldás sincs.
2021. jún. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha kicsúsztál a határidőből, akkor bukó. Mehetsz kivonatni akkor.
2021. jún. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
fizetési mód, gyakoriság is befolyásolhatja az éves díjat. A biztosító oldalán van lehetőség ezeket módosítani, vagy szólj az üzletkötődnek.
2021. jún. 21. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!