Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autóra leghamarabb hány...

Autóra leghamarabb hány évesen szerezhetek jogosítványt?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy alaphelyzetben 17 évesen, de nincs valami lehetőség, hogy ne kelljen addig várni?
2007. dec. 25. 21:40
 1/4 anonim válasza:
73%
Szerintem nincs, és nem is kell hamarabb. Én most leszek 17 éves és ez így pont jó. Amúgy hallottam, hogy felemelik 21-re de ez csak pletyka, nem tudom mi igaz belőle.
2007. dec. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

16 és 1/2 évesen iratkozhatsz be KRESZ tanfolyamra, de KRESZ-vizsgát csak a 17. születésnapod előtt 3 hónappal, azaz 16 és 3/4 évesen tehetsz. Forgalmi vizsgát meg csak a 17. születésnapod után.

Természetesen mindez a korkedvezmény csak szülői beleegyezéssel!

2007. dec. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
1 kicsitr pontositanék az elöttem szólóhoz... én most teszem lefelé és mikor betöltöttema 17-et előtte rá 2 héttel már vezethettem rutint és a rutin vizsgát már a szülinapomon letehettem volna.. most a forgalmin vagyok... igen majd felemelik úniós szabványra 21 évre.. de nincs semmiféle kiskapu h előbb tanulhass vezetni...
2008. jan. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan 17 év nem is magas korhatár...szerintem emelhetik kicsit magasabbra...persze nem kell 21 évig...hisz 17-18 évesen még annyira yerek az ember.és erre csak késöbb jön rá...
2009. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!