Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » TÜV papírt honnan tudok...

TÜV papírt honnan tudok szerezni ?

Figyelt kérdés
Utána olvastam a dolognak. Sajnos ahoz hogy beirassam a felnimet,tüv papirra lenne szükségem. Viszont nem kaptam hozzá. Esetleg van valamilyen oldal ahonnan letudnám tölteni ? 255/40R18x8.5 a méret.

2022. szept. 12. 16:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A TÜV papír az adott elemre vonatkozik, nem egy általános papír, amit csak úgy le tudsz tölteni. Hivatalos pecséttel ellátott okirat, amin szerepelnek az elem adatai. Ha nem kaptál hozzá, akkor bukó.
2022. szept. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye vicc, kérdező? Onnan tudod letölteni ahonnan a forgalmidat is. Ha nem kaptál a felnihez akkor vagy elfelejtették (ilyen esetben érdeklődj az eladónál) vagy nem rendelkezik TÜV engedéllyel.
2022. szept. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen dokumentumot (papírt) a gyártó cég állíthat ki, amennyiben megfelel a feltételeknek.

Csak úgy nincs TÜV igazolás egy 255/40R18x8.5 felnihez.

2022. szept. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Konkrétan úgy hogy veszel olyan felnit amihez van :D
2022. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mint említettem ilyen dokumentumhoz csak a gyártó cégtől (és forgalmazójától) lehet hozzájutni.

Mit is mondtál ki a gyártó? Momo? Viper? Mak?

Ha szerencséd van a forgalmazó honlapján netán megtalálod, vagy ad Neked.

Sportülésre, 6 pontos biztonsági övre kb. ugyanez vonatkozik (vagy több)

2022. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gyári kerékre is van? Egy másik autórol gyári kerék
2022. szept. 12. 23:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!