Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Forgalomból ideiglenesen...

Párna csata kérdése:

Forgalomból ideiglenesen kivont jármű vásárlása?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Forgalomból ideiglenesen kivont autó vásárláshoz elég egy adás-vételi vagy azt is át kell íratni stb? Előre is köszi

2022. okt. 12. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy át kell.
2022. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Eleve visszakerül automatikusan a forgalomba adásvételkor, ha saját kéresre történt a kivonás.

Ezenkívül soha nem is létezett olyan, hogy valamiért nem kéne átiratni. Hacsak nem vagy kereskedő.

2022. okt. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
+2300Ft átíráskor.
2022. okt. 13. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Átíratáskor automatikusan visszakerül, szóval igen, át kell íratni és kell rá KGFB-t kötni, eredetvizsgát csináltatni stb.
2022. okt. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért is, hármas?
2022. okt. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#5 annyiba kerül a forgalomba visszahelyezés.
2022. okt. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha az eladó még adásvétel előtt vissza helyezteti.

Az adásvételi aláírásának pillanatában automatikusan vissza kerül, ezért nem kell külön fizetnie a vevőnek.

2022. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Bemész, és àtiratod. A nevedre kerül, és forgalomban lesz, ennyi. Érvényes műszaki, és biztosítàst igazoló dokumentum viszont feltétele az egésznek. Tudom, hogy elméletileg a kormányablak ràlàt mindenre, de hidd el, nem fognak segíteni, és nem fognak keresgélni. Vigyél mindent papíron, mert én három okmányirodàban voltam egy szar kivonás miatt, úgy megszivattak. Az egyik okmányirodában az ügyintéző ribivel is összevesztem.
2022. okt. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2022. okt. 18. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!