Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Furgonbérlésnél külföldre a...

Furgonbérlésnél külföldre a kaukciót(350 000Ft) ha nem történik kár akkor is faragnak belőle ill. direkt kitalálnak valami hibát csakhogy faragjanak belőle?

Figyelt kérdés
Budapesten hat napos bérlésről lenne szó és a kaukciót 350 000 Ft-ra számolták ki, amit elvileg majd visszaadnak, csakhogy hallottam már olyat hogy az autó leadásnál kitaláltak láthatatlan dolgokat mint pld. túl volt hajtva az autó, valami kopó alkatrészt cserélni kell, kuplung csúszik és stb. és stb.
2023. febr. 17. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Kaució, nem "kaukció"
2023. febr. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1: Tényleg, elirtam, álmosság miatt. :)
2023. febr. 17. 00:49
 3/5 anonim ***** válasza:
96%

"túl volt hajtva az autó, valami kopó alkatrészt cserélni kell, kuplung csúszik és stb. és stb"


Kicsit túl parás vagy szerintem! Honnan látja, hogy te mennyivel mentél? Fotózd, videózd körbe az autót ha ennyire félsz. Ez amúgyse árt egy bérautónál.

2023. febr. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 D. Brasco ***** válasza:
96%
A "kaukcilyó" nem ilyen dolgokra van kitalálva hogy csúszik a kuplung stb....raadasul ezt pl pont senki le nem fogja ellenőrizni hasznalat utan.Ez arra kell hogy összetörnéd a kocsit vagy valami hasonló,vagy mondjuk kilopod belőle a radiot meg társai
2023. febr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

3: Gondolom nem hallottál még GPS nyomkövetőről. :P


4: Van még más ezer dolog amibe beleköthetnek, csakhogy faragjanak a kaucióból.


Eleve nem bizok az autókereskedőkben és mindegyik többféle sötét lábon áll.

2023. febr. 23. 02:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!