Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Osztrák autópálya kezelő...

Osztrák autópálya kezelő büntetést küldött, mert szerinte nem fizettem pályadíjat. Én itthon megvettem amatricát és kiragasztottam. Nem fogadják el, mert gépük nem érzékelte. Mit tehetek, kihez forduljak? Van tőszelvényem és számlám is.

Figyelt kérdés

#ASFINAG #osztrák autópálya matrica
2023. márc. 29. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad?

Beszkenneled a tőszelvényt és a számlát és csinálsz egy fotót a matricáról.

Erre persze mondhatják, hogy utólag raktad oda, de csak van bennük annyi, hogyha látják hogy fizettél, akkor jogosan használtad a pályát.

Az ő rendszerükben is benne kell lenni a jogosságot igazoló számlának, nem mondhatják, hogy hamis a szkennelésre.

2023. márc. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam, sajnos nem működik. Mindenképpen fizetnem kell.
2023. márc. 30. 19:31
 3/5 anonim válasza:
Ez hülyeség, ha van blokk akkor abba nem tudnak belekötni. Nem lehet hogy egy fizetős alagút matricàt kérnek? ( egyszer jártam már így … Azthittem autópálya matrica, majd be kuldtem nekik erre jött a válasz hogy fizetős alagút …)
2023. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Valóban, alagut matricát nem vettem meg... Sajnos, ki kell fizetnem a büntetést. :(
2023. ápr. 2. 20:22
 5/5 anonim válasza:
Gondolom Graz környékén volt az alagút .
2023. ápr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!