Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Autóbaleset után újra be lett...

Autóbaleset után újra be lett jelentve a kocsi, újra kell műszakiztatni ?

Figyelt kérdés

Baleset előtt 1 nappal friss műszaki vizsga lett csináltatva, majd az auto rendszáma és forgalmi engedélye elvérelre került mivel az autó nem vehetett részt a forgalomba a sérülései alapján.


Azóta meg csinaltattam saját költségen . A rendszámot + az új forgalmi engedélyt szemelyessen vettem fel, befizetve a bejelentési költséget és minden mást amit kellett .


Most kaptam a levelet hogy adjam le az autó forgalmi könyvét mivel az balesetveszélyesnek minősül. Ezt mire vélhető? (Rendszámot nem kérték)


El kellett volna vinnem újra műszakiztatni és azt a dokumentumot benyújtani ? Ilyenkor oda viszem ahova akarom vagy (állami kijelölt helyre ) oda kell vinni ahová honosításra/műszaki vizsgára váró külföldi autókat?)


2023. máj. 21. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Jó ember, ezt a kérdést egyszer már feltetted, csak sokkal több részlettel, amiből kiderült, hogy voltak bajok rendesen.
2023. máj. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valószínű nem egyről beszélünk, de ha nemtudsz érdemben válaszolni akkor minek fosol ide minden sz*rt!?
2023. máj. 21. 19:29
 3/6 anonim ***** válasza:
2023. máj. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nincs életed vagy miért itt okoskodsz?:D
2023. máj. 22. 00:23
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem látod, hogy #1 és #3 nem ugyanaz a válaszadó? :D
2023. máj. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem. Mivel mind2 anonym te okos :)
2023. máj. 23. 11:28

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!