Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » C1 kategóriás ( Korlátozott...

Ahalálúra kérdése:

C1 kategóriás ( Korlátozott "C" max. 7,5t) jogosítványt lehet még valahol csinalni? Én ide haza nem találtam egy iskolát se aki foglalkozna még ilyen kategóriával.

Figyelt kérdés

#teherautó #C1jogsi
2023. aug. 14. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs,de ennek miértelme volna? Olcsóbb? Ha az ember egyszer megcsinálja a tehert,akkor ne legyen már bekorlátozva.
2023. aug. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem elég ez és kész. Nem az volt a kérdésem hogy meg éri e.
2023. aug. 14. 17:04
 3/5 anonim ***** válasza:
44%

Lehet neked elég, csak soha nem lehet tudni mikor kell nagyobb, és amilyen nyűg egy tanfolyam, inkabb letudnám egyszerre. Mondom ezt úgy,hogy nekem van C-m

Amúgy meg nemtudom miért írod,hogy idehaza nincs?

[link]

De talán pont azért nem csinálják sokan,mert másszerint is hülyeség.

2023. aug. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

↑ 3

A link nem bizonyíték.

Ha legörgetve a „Jelentkezz képzéseinkre” űrlapot megnézed, a „Válassz tanfolyamot” közt nincs C1.

És ha az „Induló tanfolyamok” linket választod, nincs sem online (e-learning) sem tantermi képzésen C1 kategória, egészen a 2024-es nyári akciót is beleértve.

2023. aug. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3. Igen ezt olvastam én is.
2023. aug. 14. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!