Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ideiglenesen kívan vonva a...

Ideiglenesen kívan vonva a kereskedőnél az autó. Hogyan tudom elhozni még aznap ha megfelelő a gép? Van esetleg valami alternatíva?

Figyelt kérdés

Ideiglenesen kívan vonva a kereskedőnél az autó. Sajnos a mi autónk elromlott ismerős aki raer furikázni nem nagyon van.

Nem igazán tudod ugrálni.

Nem vettem meg kereskedőtől autó.



jan. 9. 10:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelen esetben csak úgy, ha az átiratást rábízod a kereskedőre, akkor egyből visszakerül forgalomba.
jan. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ez ki tudja mennyi idő mire megcsinalja mert gondolom nem fog egyből ugrani az okmanyirodaba
jan. 9. 10:31
 3/7 qkker1 ***** válasza:
100%
Van az a pénz, amiért ugrik.
jan. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát azt gondoltam. S ha be megy szól akkor azonnal abban az órában már vissza is van helyezve?
jan. 9. 10:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kereskedőnél lévő, ideiglenesen kivont autót csak úgy tudsz elhozni, hogy az átírást elvégzi a kereskedő, és neked már minden el van intézve. De ez legjobb esetben is másnap van meg szerintem.
jan. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
#4 Nem kell szólni, átírás után azonnal, automatikusan visszakerül a forgalomba. Neked csak egy biztosítást kell majd kötnöd elindulás előtt és mehetsz dolgodra.
jan. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bazaltkaroly ***** válasza:
66%
Ha megbízható a kereskedő, akkor én megpróbálnék kiegyezni veled, hogy egy részét kifizetem előre, cserébe ő írassa vissza, és szóljon, ha megehetek érte. Aztán ott helyben Netrisken kötnék egy biztosítást, aztán uzsgyi.
jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!