Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nem tudom a bónuszomat. Mit...

Nem tudom a bónuszomat. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pár éve már ugyanannál a biztosítónál vagyok és most szeretnék váltani, de nem tudom mit írjak be a bónuszhoz. Évekkel ezelőtt el lett írva (a legfrissebb jogsisok közé vagyok írva pedig már több mint 20 éve van jogosítványom) akkor nem vettem észre és valószínűleg emiatt még többet is fizettem mint amennyit kell. Hogy kell kiszámolni?
2010. nov. 4. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
A Bonus-Malus fokozat nem a jogosítvány megszerzésének idejétől függ, hanem a balesetmentesen megszakítás nélkül biztosítási jogviszonyban töltött időtől. Évenként 1-et ugrasz. Anyósomnak pl 1 percig sem volt jogosítványa, mégis B10-ben van... Ha tudod mióta van kötelező biztosításod akkor könnyen kiszámolhatod, egyébként a biztosítód megmondja, sőt kérésedre köteles igazolást adni róla...
2010. nov. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!