Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Motorcsere. Mennyiért? (bövebb...

Motorcsere. Mennyiért? (bövebben belül)

Figyelt kérdés
Van egy 120-as skodám.Ki szeretném cserélni a motorját egy Favorit motorra.De ugy szeretném hogy papiros legyen a motor.Kérdésem az lenne hogy hivatalossá tevéséhez milyen költségek vannak,milyen papirok kellenek hozzá?
2011. febr. 6. 23:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz egyszerű a motorcsere, teljesen más konstrukció a kettő.
2011. febr. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sem megvalósítható, inkább vegyél egy Skoda Favorit autót. Gondolom azért gondolkoztál motorcserén, mert a Skoda 120 iszonyat megbízhatatlan és állandóan elromlik.
2011. febr. 7. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

csak típusazonos motorral cserélheted irtó macera nélkül, és ahogyan előttem írták, nem ez az egyetlen akadály :/

Nem éri meg.

2011. febr. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
vagy 120as motort tegyél bele vagy vegyél favoritot, egyik se kerül túl sokba.
2011. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Bele lehet tenni a a favorit motort!csak:a favorit motorjárol papir kell h nem lopott,h aki van cserélve el kell vinni a kpmhez h ellenörizzék az autot(vagy ha nem feketetén beleteszed majd mikor müszakira viszed kicseréled!macerás de tudok eg ykét embert aki igy csinálja mert olcsobb)ha a kpm rábólint irán yaz okmányiroda ahol uj törzsköny új forgalmi(ez ugye 12000)nem tudok pontos árat mondani de a 70ezerrel szerintem számolni kell +motor!amugy azert tanácsolnám a feketés megoldást mert a kpm tuti beleköt ezekbe:fékrendszer,futómü!ismerös csinált régebben egy favoritos skodrit de az övé fél misi körül járt és hivatalos volt!
2011. febr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Műszakin át, aztán kicseréled a motort. Ha nincs törve az eleje akkor remélhetőleg nem küldenek idő előtt műszakira, és nem buksz le. Viszont határátkelésnél törött első résszel (pl lökös,sárvédő) nem célszerű.
2011. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg egyszerűbb egy Favoritot venni :)
2011. febr. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a megbízhatósággal.A skoda 130l-sek is favi mocival vannak szerelve és egy ilyen épitett 130-ast szeretnék
2011. febr. 8. 22:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem az a lényeg hogy egyszerűbb e hanem szeretnék egy álmot megvalósitani
2011. febr. 8. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!