Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyivel többe kerül egy...

Mennyivel többe kerül egy kisteherautó biztosítása és adója, mint egy személyautóé?

Figyelt kérdés

Személyautónkat szeretnénk lecserélni egy Renault Kangoora aminek teljesítménye kb. ugyanakkora , mint az autónké.


Mennyivel több költségre számíthatok? A bónuszom megmarad ill. elveszik?

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. febr. 14. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

1. Megnézed például a www.biztositas.hu -n, hogy milyen adatok kellenek a 2011-es kötelező biztosítás kiszámításához. (Csinálsz egy számítást)

2. Megadod nekünk minden fontos adatod, amit az oldal is kért.

3. Mi kiszámoljuk neked és megmondjuk amit te is kiszámoltál az előbb.

2011. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod, azt már megtettem, de a bónusszal kapcsolatban nem lettem okosabb.


A biztosításon és a teljesítmény adón kívül kell számolnom más költségre is?

2011. febr. 14. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:

Más költség nincs.

Bónuszt asszem csak kategórián belül lehet átvinni..

2011. febr. 18. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kisteherautóim voltak kicsik nagyok, egy teljes évre 48-50 körül volt mindre a biztim bónusz nélkül meg mindenféle kedvezmény lékül. (5 éves jogsival) A műszaki az egy 5-össel több mint személyautóra. Amúgy nem tudom, Mikor volt rendes sz.kocsim nem találtam annak a fenntartását se olcsóbbnak. Amúgy általában a tgk-k nagyrészt dízelek fogyasztásba is jobbak , max nem szeretik igazán a hideget.. Én csak ennyi negatívumot vettem észre pedig évek óta már csak kisteherlyeim (tgk). voltak. Szóval szerintem vágj bele én mindig hálát adok az égnek ,hogy nem kell senkinek könyörögni mikor bútort vagy hasonlót kell hurcolni és ,hogy nem kell bérelni még futót se nem ,hogy egy vagyonért szállító cégeket. Bulizni meg úgyis gyalog célszerű menni nem?! XD (Megjegyzés én haverokkal jártam bulizni-kirándulni egy kisbusszal 2-300 km kijött 6-700 Ft fejpénzből) :)
2011. febr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy ha üzembentartó vagy persze elvileg át tudod vinni a bónuszaidat.
2011. febr. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!