Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 2008.11. 01. történt közlekedé...

2008.11. 01. történt közlekedési balesetnél rendőri intézkedés történt. A mai napig 2009. 02.19. megkeresés ebben az ügyben nem történt. Mennyi ideje van erre a rendőrségnek?

Figyelt kérdés
Mindez úgy, hogy a másik fél a hatósági papírokon a helyszinen már elismerte felelősségét...
2009. febr. 19. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A rendőrség a vétlen félnek nem küld ki határozatot! Ha szükséged van a határozatra, akkor be kell menned érte a rendőrségre.
2009. febr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Elvileg ~3 hónap alatt kiküldik. Nekem is volt nemrég egy esetem, én voltam az "áldozat". Kaptam a rendőrségtől papírt (kb 3 hónap múlva postán, anélkül, hogy kértem volna), hogy vétlen vagyok és a másikat x ezer Ft-ra büntették.
2009. febr. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!