Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy megy át műszakin az a...

Hogy megy át műszakin az a sok sötétített autó?

Figyelt kérdés

Feketére van fóliázva sok-sok autónak az összes, beleértve a vezető oldali üvege is.

És nem 75%-osan, hanem teljesen feketén. [link]

Hogy engedik át ezeket az autókat műszakin, illetve hogy nem bünteti meg őket a rendőr:?


2011. ápr. 30. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Pézzel...
2011. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Műszaki előtt kicserélik az első ablakokat gyárira és amikor megvan a műszaki akkor visszateszik.

Én a rendőrség előtt láttam egy autót aminél teljesen le volt sötétítve az első ajtók ablaka. Abba a parkolóba amúgy csak azok állhatnak akik a rendőrségnél dolgoznak...

A rendőrt meg ki bünteti meg?

2011. ápr. 30. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bp1985 ***** válasza:
Felnivel is ez a gond. 17-es van a kocsimon, 15-ös a gyári. Vettem valami ócska gumit a tescoba, meg 4db használt 15-ös lemezfelnit. Amikor megyek vizsgára, kicserélem, azt csókolom.
2011. máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!