Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Nincs jogsim, de az én nevemre...

Nincs jogsim, de az én nevemre szeretnénk meg kötni a biztosítást. Mennyivel fog többe kerülni, ha egyáltalán több lesz?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 11:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szerintem kell a jogosítvány száma, kategóriája!
2011. szept. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt tudjuk,hogy nem kell hozzá jogsi,de valahol azt hallottuk,hogy így többe kerül a kötelező biztosítás.Ez igaz?Én erre lennék kíváncsi igazából.
2011. szept. 1. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:
csak, úgy kb kétszer annyiba... mivel neked nincs jogsid, a biztosító feltételezi, hogy boldog-boldogtalan viszi az autót, és nem is kíméli.
2011. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ki kell számolni, elvben többe de extrém esetben akár kerülhet kevesebbe is! Számolás nélkül nem lehet semmi biztosat mondani
2011. szept. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Biztosítós vagyok. Így bizton állíthatom hogy jóval többe fog kerülni mintha olyan illető lenne a szerződő, akinek van jogsija.

Előttem író valaki már leírta ennek az egyik okát.

2011. szept. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

ugyan nem vagyok biztosítós, de ha A személy:

jogsi nélkül, vidéken él a halál f*án, és 40 éves nő


míg B személy:

friss jogsis, pesten él, 20 éves férfi


akkor simán lehet hogy A személynek olcsóbb lesz... én számolgattam annó, és volt amikor anyumra (akinek nincs jogsija) közel ugyanannyira jött ki, mint nekem friss jogsival!

2011. szept. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Szerintem az elsődleges, hogy keresd meg a legjobb biztosítót. Hatalmas a különbség közöttük. A bónus besorolás miatt viszont elég szerencsétlen a dolog. Nekem tavaly első autóm után évi 74 ezer volt a biztosításom a Genertelnél, míg az idén az Astránál 36 ezer. Ezekre figyelj!
2011. szept. 4. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

www.netrisk.hu itt tudsz kalkulálni, egyébként megkérdezi azt is, hogy rendelkezel-e jogsival, meg hogy mióta.

sok sikert!

2011. szept. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is sokkal fontosabb a megfelelő biztosító kiválasztása.Nekünk a Hungária és az ÁB között többszörös volt a különbség,ráadásul sok egyéb kedvezmény is van,pl több biztosításod is van egy helyen,stb,szinte átláthatatlan a rendszer.Ne menj alkuszhoz sem,mert nincsenek tisztában a kedvezményekkel,vagy részrehajlóak,pl. én a náluk kötött biztosítást bónuszostól feladtam,mégis olcsóbban kötöttem meg újra.
2011. szept. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Végül is meg kötöttem a biztosítást és a csaj aki meg csinálta,volt olyan rendes,hogy beírta van jogsim,mert azt mondja nem ellenőrzik őket.Így most 9000 ft-ra jött ki a negyed éves,de ha azt írta volna be,hogy nincs jogsim,20.000ft lett volna.Hát nem mindegy!!!

Köszönöm mindenkinek a válaszokat.... :)

2011. szept. 7. 14:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!