Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy kell elképzelni egy PÁV...

Hogy kell elképzelni egy PÁV vizsgát?

Figyelt kérdés

Azt tudom hogy a PÁV az a pályaalkalmassági vizsga. de azt nem hogy ott mire számíthat az ember mit kell csinálni vagy ilyesmi. Elmesélné valaki hogy mibe külömbözik a PÁV 1,2,3 vizsga egymástól?? Mit kell ott csinálni vagy mi? :)

Tényleg nem tudom,,, Normálisan nem mondta még el senki ezt.


2011. szept. 23. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ott változnak az (ügyességi szintek) írta nem régiben egy hozzá szóló ,hogy a csodák palotája, számító gépes játékok reflex , megfigyelő képességet nézik pszihológiát ,(vagy nem tudom hogy kell leírni) ezt senki nem fogja töviről hegyire le írni mert lehetetlen, változik 1 szer voltam páv 3. 2 X páv 2 és mindig más volt a feladat!
2011. szept. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért kellett 2 x menned PÁV 2 re??

ott lehet bukni vagy mi? Ha megbukik valaki újramehet? vagy hogy van ez? Én pl számolásos feladatokhoz sík hülye vagyok azt nézik ott??

2011. szept. 23. 23:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Természetesen meg lehet bukni.

A PÁV1 a megkülönböztetett jelzéseket használó járművek vezetőinek kell. (mentő,rendőr stb)

A PÁV2 a személyszállítással hivatásszerűen foglalkozóknak kell. (buszos, taxis)

A PÁV3 az áruszállítással hivatásszerűen foglalkozóknak kell. (kamionos)

Létezik még PÁV4 is. Az pedig azoknak, akiknek az ötödik forgalmi vizsgájuk se sikerült.

Nyilván látod, hogy mi miatt egyre nehezebbek...

2011. szept. 26. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!