Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Voltam az okmányirodába, és...

Voltam az okmányirodába, és azt mondták 2-3 hét múlva küldik a jogositványom. Amit adtak papírt, azzal lehet már vezetnem?

Figyelt kérdés
Rajta van a fényképem, aláirásom, és egyéb adatok. Van aki azt mondja igen, van aki azt, h nem.
2009. máj. 4. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vezethetsz vele. Nekem külön fel is hívták rá a figyelmemet, hogy bár úgy tűnik minden szükséges dolog rajta van, akkor is csak egy papír, amit akárki csinálhat magának, ezért nem vezethetek vele.
2009. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor megvárom míg kiküldik.
2009. máj. 4. 17:31
 3/10 anonim ***** válasza:
nem szabad jól mondja az első, bár én mentem vele, de kiváncsi lennék mi van ilyenkor ha elkapnak és feljelentenek, mert a rendörségen azt látják szerintem mire beidéznek, hopgy van jogosítványod
2009. máj. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én páromnak is adtak olyan papírt, de neki azt mondták, hogy ha vezet, föltétlen legyen nála, mert ezzel tudja igazolni, hogy van jogsija, csak még nincs készen!
2009. máj. 4. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
ki van írva minden okmányirodában a hirdetőre, hogy azzal a papirral nem vezethetsz. Nekem is azt mondták ismerősök hogy azzal lehet már, de a hivatalos álláspont az hogy nem.
2009. máj. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Nem lehet,azzal a papirral vezetni,kívéve,ha már volt jogsid csak elveszett,megrongálodott ez esetben lehet a papírral vezetni,de csak ebben az esetben!
2009. máj. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elsővel nem lehet mert a rendőrök szerint könnyű ilyent hamisítani....és igazuk is van.
2009. máj. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
NEM
2009. máj. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ha már van jogsit és elveszted akkor lehet vezetni azzal a papirral!
2009. nov. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

utolsó:

1) a kérdés kiírásának időpontja 05-04 17:23. Teht már réges rég nem aktuális, a 2-3hét már rég lejárt

2) nem ez volt a kérdés


amúgy minden ok

2009. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!