Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Valaki legyen szives segiteni....

Valaki legyen szives segiteni. Mennyibe kerül egy skoda 120l átiratása?

Figyelt kérdés
Most szeretnék autot venni de sehogysem tudom kiszámolni hogy mennyibe kerül az átirás.Azt tudni kell az autorol hogy nincs törzskönyve.Az auto 1988-as,1174 cm³ motor hajtja.Ha kell még valamilyen adatt akkor szoljatok.És elöre is köszönöm a segitségeket.
2009. máj. 20. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Átírási illeték : 21 EZER

Törzskönyv: 12 EZER

2009. máj. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pLUSZ EREDETVIZSGA 17 EZER
2009. máj. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 20. 23:09
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor az nem kerül több pénzbe hogy eddig nem volt törzskönyve?mert volt aki azt mondta hogy sokkal többe kerül.a 12000ft-ot a törzskönyv plusz az uj forgalmi engelyre értetted?Bocsi hogy ennyit kérdezek de még nagyon kezdő vagyok.
2009. máj. 20. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia


Bocs de nem a kérdésre szeretnék válaszolni, csak mivel nekem is skoda 120l-em volt eszembe jutott pár mókás sztori a kocsiról...:-)

Szóval...

Tudod mit jelent az L betű? Neeem? Huh...azt jelenti luxus! És ez nem vicc! Van ugye a 105 S, annál az S betű szuper-t jelent, a 120l-nél meg luxust...:-)

Királyság nem?

Apámnak 105 S volt, neki nem lehetett az első üléseket dönteni (?) vágod? Mindenki egy üléspozícióban ült benne!!!...:-))))

Jaa és nem lehetett lehúzni a hátsó ablakokat!!!!!

Na ez a kemény nem? Hátul ne akarjál már levegőzni! A 120l-ben pedig mindez nem volt probléma! Na ezért a luxus elnevezés! Vágod már??

Jaa és kötelező tuningelem a házilag beépített hűtőventillátor kapcsoló amit kézzel tudsz kapcsolni, kánikulában araszoláskor be tudod kapcsolni a ventit mielőtt a hűtővized felforr.

Törésteszt???

Ajjaj...Az nem tetszett...Tudod hogy oldalra nyílik elöl a csomagtér fedele. Nos a törésteszten az bejött a szélvédőn keresztül, és levágta a próbababák fejét...:-)

Az enyémet szerencsére soha...:-)

Ezzel nem elvenni akarom a kedved a skodától, mert én is szerettem, csak gondoltam megosztok veled 1-2 infót. Még mindíg jobban jársz a skodával mintha régi swiftet vagy valami ahhoz hasonló kis lélekvesztőt vennél. A skodriba azért van anyag, és bontóstól hallottam hogy a futóművét még a bontóban sem bírták szétverni...:-)

Jaa és a fent említett hiányosságokat azért Apám megoldotta mert a bontóbol szerzett 120-asból ablaktekerőt és beépítette magának hátra, hogy neki is legyen mit tekergetnie...

Olajcsere...

Hát utólag haragszom magamra mert a nyolc év alatt amíg a skodrit használtam soha sem cseréltem szegényben olajat...így utólag belegondolva durván hangzik. Szóval annyira ette az olajat, hogy a sok utántöltés miatt szinte mindíg friss volt benne, csak hát az olajteknő alján azért bizti összegyűlt pár tonna szennyeződés. Háát szegény így is bírta. Ez is azt jelenti hogy strapabíró jószág...:-)

Na sok sikert a masinához!

Üdv.

2009. máj. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a 12 ezret azért kell fizetni, mert nincs törzskönyve
2009. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2009. máj. 21. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!