Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Baleseti adó? Mi ez?

Baleseti adó? Mi ez?

Figyelt kérdés

Lemaradtam valamiről....gépjármű felelősség biztosítási csekkem BALESETI ADÓ-t is tartalmaz!!!!

Kérem aki tud valamit erről írja meg!!Köszönöm!


2012. jan. 27. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Plusz talicskázni való állambácsiknak... :(

A kötelező után 30% max napi 83Ft. 2012.01.01től hatályos a törvény. 2011 végén kb karikor leptek meg vele minket. Adó, tehát semmi szolgáltatás nem jár érte!

2012. jan. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az eredeti mese szerint a túl gyakran saját hibából balesetet okozók észhez térítése volt a cél. De mondom, mese. Arra nem adó való, hanem mondjuk vezetői engedély elvétele, PÁV-tól függővé tétele stb.

Utóbb úgy döntöttek, hogy minden autós fizesse.

Egyszerűbb lenne nem cimkézni a fizetnivalókat, de hát msuzály, hogy lássák az emberek, milyen jó nekik.

2012. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy kapzsi harács sarc, semmi egyéb.
2012. jan. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
orbán, matolcsy /áldás a népnek/ lesz még hasonlo pár van még a tarsolyukban
2012. jan. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
soha nem okoztam még balesetet ,sőt nem is volt balesetem (kopp kopp) és nekem is fizetnem kell nincs mese.. .Hülye ország ez ...Remélem kitiltanak minket az EU-ból mert már nagyon érik
2012. jan. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Az eredeti mese szerint a túl gyakran saját hibából balesetet okozók észhez térítése volt a cél."


Ez mekkora vetítés már! Vajon akkor a bonus-malus rendszer mire való, ha nem a balesetet okozók észhez térítésére?

2012. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez mi? Röviden és tömören: sz*patás, harács.
2012. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm választ!!!Szuper válaszokat kaptam,így igaz "süllyed az országunk"!!! :(
2012. jan. 28. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!