Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mi történik, ha nem fizetem a...

Mi történik, ha nem fizetem a Cascót?

Figyelt kérdés
Csak úgy adtak hitelt(Merkantil Bank),hogyha Cascót is kötünk.2évre vettünk fel 300ezer forint hitelt,ami decemberbe jár le.A kérdésem az,hogy mi van akkor,ha nem fizetem be a következő Cascót,(ami 3740 forint)Az még decemberig több mint 26ezer forint
2009. máj. 31. 20:54
 1/4 A kérdező kommentje:
15278at fizetünk havonta részletet,amit rendesen törlesztünk is.A Cascót új autóra szoktak kötni,nem igaz?Mi használtan vettük az Ignist(ami 2005 februári kiadású)mi 2007 decemberébe vettük.Nem értem,miért csak Cascóval adztak hitelt?Illetve értem:minél többet húzzanak le rólunk.
2009. máj. 31. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi, de ha közben esetleg saját hibádból gallyra töröd a kocsit, akkor kihez fordulsz?
2009. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mindennek meg van az értelme. Amíg nincs kifizetve a kocsi, addig a vele történő kár, a bank kára is. Ezért követeli meg, hogy a hitelfelvevő casco-t is kössön a kocsira, mert ha mondjuk szénné ég az Ignis a Blahán egy tüntetés alatt akkor mivel ugrott a "fedezet", biztosan csak akkor látja vissza a pénzét a cég, ha a biztosítva van. Hiába esküszünk meg hogy akkor is fizetni fogjuk a részleteket ha bármi történik a kocsival, az nem elég. Úgyhogy ajánlom az apró betűs részek tanulmányozását, nehogy pont a biztosítás befizetésének elhagyása hatalmazza fel a bankot, hogy el/vissza vegye a kocsit. UFF!
2009. aug. 19. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha szénné ég az autód egy tüntetés miatt, az vis majornak számít, és a biztosító nem fizet egy kanyit sem.

De ha mondjuk ellopják, és lopásra is biztosítva van, akkor nem kell évekig fizetnek a törlesztőt, miközben nincs is autód.

2011. szept. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!