Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Külföldön a jogosítványom...

Külföldön a jogosítványom érvényes?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi hogy a jogosítványom a világ bármely részén érvényes-e? Például ha elmennék az usába? Vagy Ausztráliába vagy Afrikába vagy mit tudom én...

Akkor ott is érvényes lenne? különbözeti vizsgát kéne tennem vagy mindenből újra kéne vizsgázni??


2012. febr. 4. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Az EU-n belul ervenyes, de pl itt Hollandiaban be kell menni a megfelelo szervekhez es "honosittatni" a holland rendszerbe. Az EU-n kivul el tudom kepzelni, hogy vizsgaznikell, ugyanis, aki az EU-ba jon, azoknak is kell.
2012. febr. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hol tudok ennek utána nézni?

Amúgy úgy tudom hogy az Usa jogsi ide nem érvényes De eus Usában igen. de ezt nem 100%os forrásból hallottam.

2012. febr. 5. 00:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Driving in the U.S.


The Hungarian Driver's License is a valid driver's license for a period of up to one year of stay in America. International Driving Permits are helpful, but not necessary to drive in the United States. Visitors who intend to rent an automobile in the United States are advised to obtain an International Driving Permit prior to their departure from Hungary. These permits can be useful in connection with renting a car or in emergencies such as traffic violations or auto accidents, particularly when a foreign language is involved.


American Automobile Association (AAA)

State transportation web sites (Federal Highway Administration)

Historic Route 66

2012. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


itt talaltam, mivel nagykovetsegi info, ezert eleg hitelesnek tunik

2012. febr. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem kell honosítani ha csak turistaként mész vízum nélkül vagy ideiglenes vízummal (ez országtól függően változik, pl. svájcba 3 hónapig nem kell, de amerikába azt hiszem kell vízum)
2012. febr. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!