Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Uj jogositvanyt egybol hozzank...

Uj jogositvanyt egybol hozzank postazzak vagy az okmanyirodaba?

Figyelt kérdés
2012. márc. 2. 14:10
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
A címedre küldik ajánlott levélben.
2012. márc. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jan. 1-től elvileg új céggel csináltatják a jogsikat, személyiket stb, ezért ha postázva kéred, akkor rögtön hozzád küldik ki a gyártótól, régebb először az okmányirodába került vissza, és onnan postázták.

De amikor igényeled a jogsit, akkor mondhatod, hogy bemész és személyesen átveszed inkább az okmányirodában.

Postázva +1-2 nap.

2012. márc. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

kedden lesz 2 hete hogy igényeltem, de nem kérdezték hogy hogy akarom, azt mondták 2-3 hét, remélem a héten meglesz


azt mondják hogy azért késnek ezek a papírok, mert most van az átírás minden hol magyar köztársaságról -> magyarországra

2012. márc. 4. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Én jan. végén igényeltem a jogsit a központi irodában, és tőlem ott kérdezték, hogy postázva kérem, vagy bemegyek-e érte.

Azt mondták, hogy 2-3 hét mire kész lesz, ezen én nagyon meglepődtem, mert a személyimet pár hónappal előtte 2 nap alatt megcsinálták, és mikor megkérdeztem, hogy miért ilyen sok idő alatt készül el, akkor mondták, hogy valahogy más az ilyen kártyák készítésének a menete, máshogy csinálják, mint eddig, és ezért ennyivel több idő most, mint régebb.

Ha tőled nem kérdezték meg, hogy bemész-e érte vagy kiküldjék-e, akkor szerintem hívd fel őket, mert lehet h már náluk van a jogsid.

2012. márc. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most már bemegyek mert még mai napig nem érkezett meg |:
2012. márc. 5. 18:52
 6/8 anonim ***** válasza:
én tegnap voltam jogsit csináltatni, azt mondták valami új rendszer szerint csak postára küldik ki, és 3-4 hét mire kész lesz (én is csodálkoztam, mert elég sok idő) bár ez nekem az első jogsim, lehet ezért ilyen sok.
2012. márc. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem is az volt, ma lett meg, 2hét 1 nap, szomszédnak meg 3 hét kicsit korábban
2012. márc. 7. 22:16
 8/8 anonim válasza:
Én aug. 8-án voltam okmányirodában, annyit kérdezett hogy állandó lakcímre küldjék-e ki. 3-4 hetet mondott, azóta is várom....
2013. aug. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!