Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kötelezőt kötöttem a géojármű...

Kötelezőt kötöttem a géojármű vásárlásakor, az előző forgalmijával, lehet ezt módosítani?

Figyelt kérdés
Új kocsit vettem, viszont a kereskedő azt mondta, csak akkor vihetem el, ha van rá kgfb, másnap megkötöttem a köbénél, küldtek is levelet, meg email-t viszont mikor elhoztam a kocsit, akkor ideadták az uj forgalmiját, azon más volt a szám, (adatok nagyrésze ugyanaz volt), lehet ezt módosítani? Megjött a csekk is még de nem fizettem ki.
2012. márc. 26. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Új kocsi és kétféle forgalmi? /régi, majd új ?/

Vagy csak neked új a használt?

2012. márc. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A régiről adtak egy fénymásolatot hogy azzal kössem meg, ami nemtudom mikor lett kiállítva, amikor elhoztam a kocsit, akkor adták az uj forgalmit, csak az van most nálam, ez alapján kellene módosítanom a kötelezőt?
2012. márc. 26. 14:23
 3/5 anonim ***** válasza:

KGFB-hez nem kell a forgalmi engedély száma!

A jármű rendszáma kell hozzá, meg néhány egyéb adata. A forgalmi engedély száma (ha sokáig nálad van a jármű), többször is változhat...

2012. márc. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm.

Szóval ha a rendőr megállít, akkor nem kér semmilyen igazolót a biztosításról, elég neki a csekk erről?

2012. márc. 27. 08:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg nálad kell lennie a bizosítási kötvénynek is, de azon sehol sem szerepel a forgalmi engedély száma, csak a rendszám!
2012. márc. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!