Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mit kell fizetni egy Trabant...

Mit kell fizetni egy Trabant 1.1 után?

Figyelt kérdés

Közeljövőben vásárolni szeretnék egy Trabantot, amit majd szépen lassan átalakítanák.

Az lenne a kérdésem hogy ennek a kis szekérnek, mennyi lehet az éves biztosítása?

A másik problémám hogy én más színűre szeretném átfényezni de ugye ezzel a forgalmit is módosítani kell. Ez olyan 12.000FT. Ezt akkor is lehet módosítani amikor én megveszem a trabit, és már így kérem az új forgalmit ?


2012. máj. 5. 09:45
 1/3 anonim ***** válasza:
A kötelező biztosítása biztos nem lesz sok, mivel kis teljesítményű autóról van szó. A többit nem tudom.
2012. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Súlyadó 4200, átiratás 48000,eredetvizsga 17, a biztosítást [link] itt tudod kiszámolni.


Lehet kérni így is az új forgalmit minden további nélkül, viszont érdemes még az eredetvizsga előtt átfestetni, mert különben újra meg kell csinálni rá.

2012. máj. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Közben keresgéltem én is és találtam ezt a jó oldalt:

[link]

34700FT-ra jön ki a Vagyonszerzési illeték, Új forgalmi engedély, Törzskönyv, Eredetvizsga

Még annyi kérdésem van hogy, ha megveszem akkor ugye 15-napon belül át kell íratni a nevemre.

Az megoldható úgy hogy eredetiségvizsgát, nem csinálom meg?

Csak utána ha átfényeztem, meg felújítottam.

2012. máj. 5. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!