Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol lehet kapni a forgalmi...

Hol lehet kapni a forgalmi engedélyhez müanyag tokot?

Figyelt kérdés

Biztos lesz aki érti mire gondolok, sok embernek van ilyen átlátszó 2részes, ami talán pont a forgalminak lett kitalálva. Sajnos már teljesen elhasználódott és szeretnék ugyanilyen tokot, csak nem tudom honnan van mindenkinek...


Rákerestem már google-ban és találtam is 1-2 webáruházat, de most egy ilyen kis vackot nem fogok a netröl megrendelni, szóval valaki aki budapesten tud egy boltot ahova bemegyek minden további nélkül és kaphatok ilyet?


2009. jún. 29. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
papír írószer boltban vagy 100 Ft osban biztos lehet kapni.De ha biztosra akarsz menni akkor az okmány irodában de ott lehet hogy sokat kell rá várni és így nem éri meg :)
2009. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

papír-írószer boltban. De nem mindegyikben nézz be többe is, mert nálunk pl. az egyik kisebb ott nincs ilyesmi a másik viszont duplája és ott a választék is nagy.

Illetve ajánlatos megkérdezni az eladókat mert sokszor nem találja az ember. Vagy úgy vannak lerakva hogy nem ismersz rá.

De szokott lenni és nem is vészes az ára sem.

2009. jún. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja és lehet kapni mindenféle tokot személyinek is meg mindennek. Vidd magaddal az okmányokat és ha esetleg pont ugyanolyan nem lesz véletlenül akkor próbálgasd bele, hogy melyikbe lenne jó és addig is tudsz venni egy tokot.

Én nem vagyok bp-i de nálunk mindig van. Nálatok tuti találsz biztos nagyobb a választék is sokkal, sok szerencsét.

2009. jún. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valamelyik gigapláza papírboltjában akkor biztos találok... köszönöm!
2009. jún. 29. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!