Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Le szeretném tenni 15 és fél...

Le szeretném tenni 15 és fél évesen a jogsit 125 cm+-es motorra, letehetem?

Figyelt kérdés

Ha nem, akkor még mennyit kell várni, mert mostanában változtattak ezen azt hiszem.

Ha pedig igen, akkor mennyi időbe fog telni, miket kell még megcsinálnom az elmélet és rutin mellett, és mennyibe fog ez kerülni?


2009. júl. 25. 18:02
 1/6 A kérdező kommentje:
bocs 125cm3 akart lenni.
2009. júl. 25. 18:02
 2/6 anonim válasza:
Nem!
2009. júl. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
15,5 évesen elkezdheted és azt hiszem le is rakhatod a kreszt, 15 és 3/4ed évesen mehetsz rutinpályára, 16 évesen vizsgázhatsz belőlle és szintén 16 éves kortól engednek forgalomba és vizsgázni. Szóval legális motorozás már csak a következő szezonban lessz.. Ahogy nekem is... De engem nem zavar ha nincs rendszámom... :D 15f
2009. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Kössz a segítséget. :)

Azért apám telkén én is szoktam hajtani egy babettát xD

2009. júl. 25. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
De neked van egyáltalán valamilyen jogsid vagy a babettán kívü valamilyen motorod mert babettáról 125-ösre átülni az netses
2009. júl. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simsonról ültem át 125ös NSR-re, először para volt, de volt eszem és nem rögtök 11 ezerig pörgettem. 6-7000 alatt gyengus, de motorozható, olyan mint egy gyengébb simson. Szóval ha van esze az embernek nyugodtan lehet akár kezdeni is 125össel. Ha meg fél, akkor ott a CBR, az 4t, 11 LE. Szóval elég lomha gép, de azért visiz a 130at, dinamikus kis motor. 15f, am második hozzászóló.
2009. júl. 27. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!