Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » 50-es papírokkal rendelkező...

50-es papírokkal rendelkező robogóval, B kategóriás jogsival,18 éves kor felett mely környező országokba szabad behajtani és ott folytatni a motorvezetést?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
ahová a biztosításod szól... nekem 50-esként van egy MTX-em, mindjárt megkeresem a papírját, és leírom hova mehetek vele. de ez biztosítótól is függhet szerintem.
2012. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

na K&H-s biztosításnál ezek vannak nekem felsorolva (a zöld színű papíron)

ausztria

albánia

andorra

belgium

bulgária

bosznia-hercegovina

belarusz

svájc

ciprus

cseh

német

dán

spanyol

észtország

francia

finn

nagy britannia és észak ír (GB-vel jelzett országok)

görög

magyar (nahát, ide is?)

horvát

olasz

izrael

irán

írország

izland

luxemburg

litvánia

lettország

málta

marokko

moldávia

F.Y.R.O.M.

montenegró

norvég

holland

portugál

lengyel

román

orosz

svéd

szerb

szlovák

szlovén

tunézia

török

ukrán


nekem "csak" ennyi, szóval ami feltűnt, hogy a kis MTX-emmel se amcsiba, se kinába, vagy japánba, meg ausztráliába se mehetek el. viszont elmehetek olyan helyekre is, amikről azt se tudom mi az, vagy hogy hol van... de a lehetőség adott, igy hát elmegyek és megkeresem :D hülyeséget félretéve gondolom a biztosítónak van az adott országokban valamilyen kapcsolata, ami alapján intézik a baleseti dolgokat, ez minden biztosítónál lehet hogy változik, csak azért soroltam fel, hogy látsd, nem kevés országba mehetsz el, gyakorlatilag bejárhatod vele európát is, aztán komplett motor generál után mehetsz oroszország ázsiai részére is, mire eljutsz odáig ugyis szétkopik szegény, de gondolom nem oda akarsz menni.

Üdv, és minden jót!

2012. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!