Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Parkolóban meghúzott autó,...

Parkolóban meghúzott autó, casco (lehet, hogy van), kgfb van. Mi a teendőm?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Kölcsön kaptam egy ismerősömtől egy új, elég drága autót pár napra. Nemrég vettem észre, hogy az oldalát meghúzták. Mivel kölcsön autó volt, kínosan ügyeltem minden részletre (tehát nem én voltam). Parkolóban mindig úgy álltam, hogy egyik oldala a parkoló szélén, padkánál legyen, nehogy megsérüljön. Mindig a bal oldala került védett helyre, így a jobb oldalát húzták meg. Se szám, se betétlap. Casco lehet, hogy van rajta. Mit tudtok tanácsolni a kár enyhítése érdekében? A környéken körbejárom az épületeket, hátha van kamera...



2012. okt. 30. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Természetesen ha már kölcsön kérted és az eset ebben az időszakban történt akkor megcsináltatod vagy kifizeted a kárát. Ha van casco akkor csak az önrész erejét kell leperkálni. A kamerákkal sok szerencsét de nem sok esélyt látok. A feljelentésnek sincs sok értelme de az talán nem árt.
2012. okt. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első körben vegyél az ismerősödnek egy jobb whiskey-t, utána csináltasd meg a gépet zsebből. Más,reális megoldás sajnos nincs.
2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kötelező nem fogja fizetni, ha nem esett nagy kár a fényezésben akkor meg a CASCO önrészét nem vagy alig fogja elérni a kár. Én is azt mondom, hogy ez sajnos zsebbenyúlós lesz!
2012. okt. 31. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!