Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Kölföldről behozott autónak...

Kölföldről behozott autónak mennyibe kerül magyar forgalomba helyezése?

Figyelt kérdés

Pl. ennek az autónak:

[link]

regisztrációs díj stb. mennyi lenne?(Néztem a regisztrációs díjkalkulátort, de nem értettem mi az a teljes adó öszege, csökkentett mérték és fizetendő reg. díj. Voltam bent a polgármestri hivatalban, de ott azt mondták a teljes adót meg kell fizetni, nem csak a fizetendőt.)


Köszönöm szépen a segítséget.



2012. dec. 17. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem erre hiába írnak EIII-ast ez itt EuroI, akarom írni 4-nél rosszabb lesz, de szerintem amúgy is EuroI.

Így ezzel az évjárattal 77350 a regadó a vámban (mert ott intézik, röhej), 39030 a honosítási vizsga a vizsgaállomáson, 20 ropi a jatt ott, 6000+6000 a forgalmi törzskönyv az ocsmányirodában és még 8500 a rendszám, meg van pofájuk elkérni 585 forintot az érvényesítő cimkéért.

Elvileg ennyi, jah meg biztosítást kell kötni ocsményiroda járás előtt, meg be kell kalkulálni pár millió elvesztett agysejtet is:)

2012. dec. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hahaha!:) Vicc az egész, többet kell kifizetni a semmire, mint maga a kocsi. Németországban 5x annyit keresnek, mint itthon és ott 60 ezer Ft az a kocsi, amit itt 200 ezerért adnak. És, hogy a szegény paraszt nehogy jól járjon még jól meg is adóztatják!!

Egyébként 1000 köszi a válaszért!

2012. dec. 17. 22:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!