Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A casco biztosítást a forduló...

Aazsuzs kérdése:

A casco biztosítást a forduló napján lehet csak újrakötni, vagy már előtte is?

Figyelt kérdés
Casco biztosításom forduló napja 2013. 02. 15. Mikor köthetem újra?

2013. jan. 15. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,évfordulóra lehet,tehát febr. 15.-re lemondod.16-tól meg kötsz egy másikat.
2013. jan. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Egy hónappal a forduló elöt, azaz most jan 15.-én
2013. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és már most is köthetsz új biztosítást,a régit meg le kell mondanod azt hiszem 30 nappal korábban.
2013. jan. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lemondani az évfordulót megelőző 30. napig lehet (az szerintem ma van). Az a szerencsés, ha addig a biztosítóhoz beér a felmondásod, de ha tegnapi vagy tegnapelőtti dátumot írsz rá, szerintem el fogják fogadni. Ha nem fogadják el, akkor egyszerűen nem fizeted tovább és évfordulóval megszűnik. Ez esetben nem fognak utánad menni és fenyegetőzni, ettől nem kell félni.

Az új biztosítást érdemes az évfordulót megelőző hónapban megkötni. Ha az adott biztosító engedi, akkor korábban is meg lehet.

Biztosan 15-én van a forduló nap, nem március 1.?

2013. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Február 1. a forduló. Írtam nekik levelet, remélem elfogadják!
2013. jan. 17. 12:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor esélytelen a hivatalos út, marad a nemfizetés, mert ezt így nem fogják elfogadni! Az újat meg kösd meg még időben!
2013. jan. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az újat ma megkötöttem 02. 01-el. A bónuszomat nem vesztem el, ugye?
2013. jan. 18. 13:04
 8/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem a bónusz elvesztését, hogy, ha nem fizetéssel szűnik meg a régi biztosítónál a cascom, akkor ezt a régi biztosító közli az új biztosítóval, és visszaesek a bónuszokban? Akkor is, ha az új szerződést már megkötöttem...?
2013. jan. 18. 13:05
 9/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a CASCO bónuszt a kötelezőjéből számolják (ebben nem vagyok 100%-ig biztos), azt meg ugye nem befolyásolja a CASCO felmondás mikéntje.
2013. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!