Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Menetlevelet hogyan kell...

Menetlevelet hogyan kell helyesen kitölteni mit irsz rá?

Figyelt kérdés
én töltötem ki régeben de nem volt az bonyolult forma honnan hová km mikor kezdtem mikor fejeztembe . állitolag ujjak vannak forgalomban és van egy rész amit nem értek !van ilyen kérés alján , rakott km - meg árutonna km, utánna km , utánna tömeg külön , mi a trutyi ez mit kell ide firkálni valaki tudja ezt ilyet még nem láttam elöte.?

2013. febr. 3. 11:54
 1/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:

Majd a munkaadód megmondja, hogy melyik részét töltsd ki.

Hasonlót használunk mi is a nemzetköziben: Honnan- hova, km óra állások, érkezés-indulás, rakott-üres km, súly.

2013. febr. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jó ez oké tudom nagy részét ki kell tölteni sőt kötelező , de a suly része minek kell? mikor egyszer felirom mit szállitók és hány kg a rakomány ?
2013. febr. 3. 14:51
 3/3 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Előfordulhat, hogy több helyen rakodsz le, esetleg veszel még fel hozzá árut valahol. Ezért kell beírni adott esetben több helyre is.
2013. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!