Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A sikeres forgalmi után járó...

A sikeres forgalmi után járó igazolással vezethetek? Nem a vizsgalapra gondolok, az igazolásra!

Figyelt kérdés
2013. febr. 11. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
nem
2013. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 petizacc ***** válasza:
84%
Miért olyan nehéz felfogni, hogy csak JOGOSÍTVÁNNYAL lehet személygépjárművet vezetni?
2013. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Csak a jogosítvánnyal vezethetsz. Tudod, a kis, műanyag kártya. És bár hetente többször is elhangzik itt és biztosan máshol is, még mindig nem közismert, hogy sem a vizsgalappal, sem az igazolással, sem az okmányirodai igénylőlappal nem lehet vezetni.
2013. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Miért kell ezt minden áldott nap megkérdezni? Ha azt a nyamvadt papírt nem tudod elolvasni, akkor hogyan vizsgáztál le? Azon egyértelműen ott áll, hogy nem jogosít vezetésre. Ezt is leírjuk minden nap.
2013. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
azért ijesztő hogy nem tudta az agyad felfogni pedig elpofázták sőt elvileg vizsgáztál is abból hogy mit mivel mikor milyen feltételek megléte mellett lehet vezetni....és 4 héten belül jöhetsz velem szembe......
2013. febr. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 zsolti810113 válasza:
Még előtte is vezethetsz, csak a rendőrök nem fognak örülni. ;) Mondjuk én simán bevállaltam anno 15 éve, sőt motoron is, hiszen minden tetves adat rajta van, szóval gondoltam majd megegyezünk, ha gond lenne. Gond lett is, de elengedtek egy "letört visszapillantó/ 3000 Ft" verzióval, a lényeg a megfelelő hozzáállás. ;)
2013. febr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Végh Péter válasza:
Érdekes mert c+e kategóriát teszem és érvényes c kategória kell hozzá de nekem még csak c kategóriás vizsgaigazolásom van hát hogy van ez ? X'D
2016. szept. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!