Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha egy motort úgy árulnak,...

Ha egy motort úgy árulnak, hogy "Okmányok nélkül", akkor azzal lehet valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mi a hivatalos menete ennek. Tudok valahogy forgalmit szerezni rá, meg műszakiztatni? Az eladó azt mondja, hogy "P rendszámmal forgalomban is használható". Hogyan lehet ilyen P rendszámot igényelni? Mennyibe kerül? Mennyire megoldás?


Egy 1000 ccm-es gyorsasági motorról beszélünk.


Köszi szépen!



2013. márc. 7. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
ja ha vagy olyan balek hogy egyáltalán foglalkozol olyan dologgal amiről biztosan annyit tudsz amennyit elmondanak neked róla...ja ezek csak úgy vannak .leesett egy teherautóról... de mégis hogy gondolod?sétáltál egy motor meg csakúgy lett, találtad?gondolom húgyért fosért odaadná?rendészetileg érdekes..
2013. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok balek, jelenleg is éppen utánajárok a dolgoknak, ezért írtam ki a kérdést :D


A rendészeti része szerintem engem nem érint. Adásvételit akarok róla, hogy ő eladta nekem, és ha a rendőrség kutakodik, akkor tőle kérdezze meg, honnan szerezte..

2013. márc. 7. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
:)igen..amennyiben ismeretlen eredetű terméket vásárolsz magánszemélytől ami származhat bűncselekményből akár abban az esetben aki eladta az az orgazda aki megveszi meg bűnrészes..ártatlanság vélelme magyarországon nem játszik..megcsípnek vele teszem azt bedőlsz mert lopott a cucc,a rendőr pont leszarja a mesédet,ahogy a tulajdonodat képezi a felelősség a tiéd írtam rendészetileg érdekes...
2013. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

:(


Köszönöm, nem tudtam.

2013. márc. 7. 20:07
 5/5 anonim ***** válasza:
A P-rendszámot felejtsd el, magánszemély nem kaphat. Okmányok nélküli motort sehogysem tudsz papírossá tenni. Akkor mindenki lopott mocival járna még én is :) Ha meg külföldről jött és okmányok nélkül akkor megint csak nem tudod mert akkor alkatrésznek hozták be és nem forgalomba helyezhető. Külföldről jött mocinak ha itthon akarod forgalomba helyezni rengeteg papírja kellene hogy legyen.
2013. márc. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!