Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » A súlyadó (vagy teljesítmény...

A súlyadó (vagy teljesítmény adó) elévülési ideje?

Figyelt kérdés
Én úgy tudom hogy 5 év alatt ha nem tudták behajtani akkor elévül, sőt egyszer a tv ügyvédjében is így volt. Akkor az önkormányzat miért küld ki levelet hogy fizessem be (hátha balek vagyok)

2013. jún. 13. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy elévül.már hallottam ilyenekről sok év után is küldték a felszólításokat!
2013. jún. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy évülne el a súlyadó. Ha nem fizeted be határidőre simán kivonják a forgalomból a kocsidat nem ?


Itt vannak érdekes példák, van ahol évekig gyűlik van ahol egy hónapon belül reagál a hatóság:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__adozas-kon..

2013. jún. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ez anno teherautó volt és ezért lett sok 300-400 körülit akarnának behajtani, de kivan vonatva ideiglenesen még a régi eljárás szerint nem a mostani 6 hó-s. Amúgy már vagy 10 éve ki van vonatva, sőt már meg sincs.
2013. jún. 13. 22:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!