Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol küldik le leghamarabb a...

Hol küldik le leghamarabb a jogsit és melyik biztosító a legjobb?

Figyelt kérdés

Most tettem le a jogsit a kezembe vannak a Papirok csak el kellene vinni egy okmányirodába és én Debrecenben lakom és ott vagy a körülöttünk levő városokban (Pl Hajdúdorog,Hajdúböszörmény,Nyíregyháza....) mennyi idő alatt küldik ki ? vagy Hol küldik le a leggyorsabban ?

Illetve a kötelező biztosítást a járműre melyik biztosítónál éri meg a legjobban ?



2013. jún. 27. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy kérd a Visegrádi utcai központi irodába, de az mesze van tőled!

Ha nem kérsz postázást, hanem a személyes átvételt választod, akkor általában legalább egy hetet megspórolsz! Kérj SMS értesítést, és akkor nem kell naponta zaklatnod az ügyintézőket telefonon. Gondolom felétek Debrecen lehet a központ, így gondolom oda érdemes kérni. Az ügyintézést pedig bárhol elintézheted, válaszd azt ahol kevesebben vannak, hogy ne kelljen annyit sorba állni!


A kötelező sok mindentől függ, nekem a K&H éri meg a legjobban éves fizetéssel, te meg használj egy kalkulátort!

2013. jún. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!