Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Milyen megoldás van arra hogy...

Milyen megoldás van arra hogy töröljék ennyi év után az üzembentartói címemet, az Ő tulajdonában lévő autóról?

Figyelt kérdés
Exem autójának voltam az üzembentartója,1995-ben elváltunk,az autót vissza vette tőlem,nem töröltetett a forgalmiból.8 év után jött 1 felszólítás a súlyadó elmaradásról.A BM adatai szerint,a kocsi több éve nincs műszakiztatva,talán nem is létezik már.Egy hanyag tulajdonost nem vesznek elő,de én fizessek 1 szellem autó után.
2013. aug. 1. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha nem hajlandó törölni, jelentsd be, hogy ellopták az autót.

Előtte azért szólj neki erről.

Ekkor kivonják a forgalomból, volt-nincs.

2013. aug. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Egy hanyag tulajdonost nem vesznek elő,de én fizessek 1 szellem autó után."


Amíg te vagy az üzembentartó, addig téged fognak zaklatni! Még ha most el is intézed, az elmaradások téged fognak terhelni!


Ha 8 év után küldtek felszólítást, akkor nagy eséllyel ki is vonták már a forgalomból, de legalább nem emelkednek a tartozások, csak a kamat fog nőni!


A rendszám alapján meg tudod nézni, hogy forgalomban van-e, ha nincs ügyfélkapud, akkor írd le a rendszámot, és megnézem.


A következő váláskor, csak akkor add vissza az autót, ha már aláírtátok az üzembentartói megszüntetéséről a szerződést!

2013. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elfogadom a segítségedet Harkonen,nincs ügyfélkapun.A rendszámJYZ-875.és még amit nem írtam le,a forgalmi az ex nevén volt,az én nevem a különös megjegyzésekben volt beírva hogy a rendőr ne kekeckedjen ha igazoltat.Nem t.om ez számít-e bármit.segítségedet előre is köszönöm.
2013. aug. 17. 11:41
 4/6 anonim ***** válasza:

Rendszám: JYZ-875

Gyártmány: RENAULT

Típus: THALIA 1.4

Szin: SZÜRKE

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van

2013. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

JYZ-875

wartburg-1.3

fehér

és más adatot nem t.ok az autóról,Hrkonen,de,hogy 2007 -volt az utolsó vizsga ideje,és a forgalmi is az ő nevére szolt,én csak a különleges megjegyzésekbe voltam beírva hogy a rendőr ne kötekedjen,hogy lopott a kocsi.

2013. aug. 21. 11:14
 6/6 waland ***** válasza:
Pedig ez a rendszám jelenleg egy Thaliaé, sőt, már 2007-ben is az volt. ( [link]
2013. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!