Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha kölcsönadják az autót de...

Ha kölcsönadják az autót de nincs rajta biztosítás akkor hogyan tudok kötni a nevemre?

Figyelt kérdés
Külföldi tartozkodás miatt kölcsönkaptam az autót de a tulaj már kint van és szólt hogy nincs rajta biztosítás mit csináljak?Kössek a neten?

2013. aug. 7. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak a tulajdonos tud biztosítást kötni.

Kicsi az esélye, hogy nincs rajta biztosítás, inkább csak nincs befizetve az aktuális csekk, vagy nem küldte az utalást. Ha csekkes, kérd el és fizesd be, ha utalásos, akkor utalhatod a nevében.


Szerintem.

2013. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ de úgy tudom hogy a megvásárlás óta nincs biztosítás ez lehetséges?
2013. aug. 7. 17:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elég régen vette a tulaj, akkor már lehet, hogy ki van vonva forgalomból.

Neten köthetsz biztosítást ha ismered a tulaj összes adatát, de csak a tulaj tudtával tedd, mert hozzá küldik a szerződést aláírni.

2013. aug. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!