Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Biztosítást szeretnék kötni...

Biztosítást szeretnék kötni majd de a jogsim még nincs meg! Miképpen kellene?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy ha meg van a kocsi már pedig holnap meg lesz akkor onnantól kezdve naponta drágább lesz.

A megkötésnél tuti kell valami jogosítvány szám.

Olyat lehet,hogy mondjuk ha az interneten kötöm akkor (pl:anyum nevére )de ő neki neki meg nincs jogsija!?

Vagy,hogy működik ez?Valaki írja már le.Köszönöm.


2013. dec. 23. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
A kötelező felelősség biztosítás megkötéséhez nem kell jogosítvány, de akkor kicsit drágább lesz! Akárki nevére nem köthetsz biztosítást, csak arra akinek a nevére szól az adásvételi!
2013. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%

"Az üzenet küldője: Tükörponty

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: tegnap 21:55

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Biztosítást szeretnék kötni majd de a jogsim még nincs meg! Miképpen kellene?

"A kötelező felelősség biztosítás megkötéséhez nem kell jogosítvány, de akkor kicsit drágább lesz! Akárki nevére nem köthetsz biztosítást, csak arra.."

Az üzenet szövege: Szia.

Sajnos,a jogsim nem fog meg jönni idén.De a kocsit muszáj megvenni mert elviszi akkor más.

Nekem az okmányirodában adtak egy papírt,amivel tudom igazolni a jogsim átvételekor a "személyemet".Azzon a papíron rajta van az igénylés dátuma meg a és az érvényességi idő...

Ezzel valamire megyek?Mert tudtommal mindennap egy 500-forinttal drágább lesz a biztosítás.

ne haragudj,kicsit hulye vagyok hozzá..

Köszi,hogy írtál!"


Valami gond van a szövegértéseddel? A biztosítás megkötéséhez nem kell jogosítvány!

2013. dec. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!