Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Opel Astra kisteherautóhoz...

Opel Astra kisteherautóhoz kell menetlevelet írni?

Figyelt kérdés
cég adta nekem, írtunk egy jármű vezethetőségi engedélyt, de nem szállítok semmit kivéve ha saját célomra kell. Akkor kell írni a menetlevelet írnom?

2014. jan. 24. 21:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha TGK-nak van vizsgáztatva, akkor kell, függetlenül attól, hogy üres, avagy teli van. Feltételezhetően adtak mellé menetlevelet is, ha TGK-nak van vizsgáztatva.
2014. jan. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az első mondja. Nekem is volt kis két üléses céges kocsim, de nem azért, mert szállítani kell, hanem mert valahogy jobb az adózás vele vagy ilyesmi. Szóval én sem szállítottam soha semmit, de menet levelet köteles voltam vezetni.
2014. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!