Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Mennyi időnalatt hozzák ki a...

Mennyi időnalatt hozzák ki a jogsit 2014ben? Valaki kapott már? Tartják azt az állítólagos 20napot?

Figyelt kérdés
Idétlenek, kérdésre nemválaszolók, jogsinélküliek ne válaszoljanak
2014. febr. 13. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:

én 2013. áprilisban kaptam meg

azóta nem hinném, hogy változott valami is


a központi okmányirodába mentem

Bp. Visegrádi utca (Árpád híd pesti hídfő)

mert ott készül el

(tehát nem kerületi okmányirodába)


ügyintézési határidő: 30 naptári nap

előbb el szokott készülni

tehát a 20 nap reális abszolút


át lehet venni személyesen

ezt kérni kell, mint lehetőséget

sms-t küldenek, hogy mehetsz érte

ezzel is spórolsz pár napot,

hogy előbb átvehesd

2014. febr. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ . Én Baranyamegyei vagyok ez a 15.nap ,hogy voltam a Pécsi Okmányirodában és énis személyes átvètelt kértem. Remélem 20nap alatt meglesz :)
2014. febr. 13. 21:42
 3/3 anonim válasza:
A személyes átvétellel tovább tart mire megkapod a jogsid. 3 hét maximum az elkészítés, ha postán küldik az + 1 nap, ha pedig az okmányirodában akarod átvenni személyesen az kb + 1 hét, mert oda nem küldenek mindennap jogsikat, hanem egyszerre többet és arra várni kell, hogy összegyűljön adag.
2014. jún. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!