Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Németországban dolgozom de...

Németországban dolgozom de szeptemberben le fog járni a jogsim. Mennyi idő alatt készítik el az újat, ha meg akarom hosszabbítani, mennyi szabadságra van szükségem az ügy elintézéséhez?

Figyelt kérdés
2009. dec. 11. 00:27
 1/3 anonim válasza:
Én a helyedben németben csináltatnám meg a jogsimat, ehhez úgy tudom csak bejelentett lakcím kell, és a német jogsi nem jár le. Otthon ugyanúgy elfogadják, és többet nem kell foglalkoznod a hosszabbitgatással. Kb 30 euroba kerül az egész.
2009. dec. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2010 szeptember ???

hol van még az ?!Addig 1000 szer újra hosszabbíthatod.

Nem tudom hogy van németben de ha Magyarországon csináltatod 1 vagy 2 nap.Meg kell csináltatni az alkalmasságit utána okmány iroda és ott megcsinálják az újat.1-2 hét kb míg kiküldik.

2009. dec. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Németországban csak akkor csináltathatsz jogositványt, ha itt élsz állandó lakhellyel, és azt is csak akkor irják át, ha érvényes. Ha lejárt, akkor újra kell vizsgázni.
2009. dec. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!