Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Aki idén igényelt jogosítványt...

Aki idén igényelt jogosítványt (jan 19 után úgy tudom, hogy már csak az új változatot csinálják) mennyi ideig várt rá?

Figyelt kérdés
Azt olvastam , hogy nagyon bekavart ez az új fajta kártya és hogy nagyon sokáig tart amíg kiküldik.

2014. márc. 3. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem elnézted a dátumot. Az újfajta jogsi 2013. január 19-től kötelező az unióban, nekem már tavaly nyáron is ilyet adtak.

Nekem tavaly nyáron 4 hét alatt jött meg az új jogsim, itt a gyakorin olvasni mindenfélét, van akinek másfél hét, van akinek szintén 2-3-4.. Szerintem ez attól függ épp mennyire van kihasználva a kártyaelőállító kapacitásunk :)

2014. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet akkor elnéztem az évet, nem 2014,. hanem 2013 lesz akkor. Köszönöm a választ. Csak kíváncsi vagyok, hogy idén kinek mikorra jött meg. Nem sürgős csak tök jó lenne tudni :)
2014. márc. 3. 14:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem megjött 8 napra az új "uniós" jogsim, tehát nem kavart be semmit az új formátum. Mindössze néhány nyomdagépet kellett átállítani a Fátyolka utcában.
2014. márc. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez okmányiroda függő is lehet. Öcsémnek múlt héten jött meg a megújított jogsija és neki is 4 hét volt ( gyáli okmányiroda ).
2014. márc. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy itt is igaz a ,,szomszéd fűje mindig zöldebb" tézis egy ,,mások jogsija mindig hamar megjön" alakban :)


négy ismerősömet kérdeztem meg:

- Ismerős #1 szerint neki egy hét alatt megjött

- Osztálytárs #1 szerint neki két és fél hétbe telt

- Testvér #1 szerint három hetet kellett várnia

- és végül Osztálytárs #2 számára egy kerek hónap volt



nem tudom mi alapján gyártják őket, mert nem ismerem a rendszert (lehet jobb is így, úgyis csak felhúznám magam az egész naplopó, kényelmes munkamoráljukon), de az biztos hogy sajnos nem tehetsz semmit hogy gyorsabban érkezzen meg



én is a jogsimat várom már a második hete, és kezd már nagyon elegem lenni abból, hogy két hete "feldolgozzák az adataimat" a KEKKH szerint.. menjenek az anyjukba



KITARTÁST! :D

2014. márc. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen :) neked is! hát én sem tudom h mi alapján megy gyorsabban v lassabban, gondolom minél többen igényelnek annál több idő, de nem hinném hogy télen olyan sok friss jogsis lenne. De hát várjunk, várjunk, egyszer csak kiküldik.

Az útlevél is olyan rohadt sok idő, nekem 2,5 hét volt, pedig aztán azt se nagy ügy megcsinálni... :(

2014. márc. 4. 13:31
 7/7 anonim ***** válasza:

nyáron azért lassú mert sokan mennek, télen pedig ,,nem volt elég kérelem ahhoz hogy megérje postázni"


én inkább a nyárit választanám, gyártási csúcsidőben ritkábban váratják ki direkt a 30 napot mint télen :/

2014. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!