Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ukrán Állampolgár vagyok....

Wertoloud kérdése:

Ukrán Állampolgár vagyok. Édesapám Magyar állampolgár. Járhaokt-e az ő nevén levő Magyar személygépkocsival?

Figyelt kérdés
Vagy,hogyan lehet ezt törvényesen megoldani? Pl Édesapám Magyar állampolgár és van egy Maragyar papirokkal rendelkező autója, de én ukrán állampolgár vagyok. Törvényesen meg lehet oldani hogy vezethessem a magyar autót? Esetleg létezik valami"kölcsön adási" meghatalmazás?

#állampolgárság #Magyar papírokkal rendelkező személygépkocsi
2014. ápr. 22. 12:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Gépjármű kölcsönadási szerződésnek hívják amit keresel.
2014. ápr. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen én is hallottam már ilyesmiről, de ez törvényes? :) A helyzet az h a szüleim Magyar állampolgárok, az ő nevükön van az autó. Én ukrán állampolgár vagyok. Törvényesen ezzel a szerződéssel vezethetek magyar rendszámú személygépkocsit Ukrajnában és Magyarországon? Az adott esetben az övéket...?


És természetesen úgy, hogy nem kell a kocsiban jelen lenni az autó tulajdonosának (Édesapám) ?

2014. ápr. 22. 13:04
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
A társaidat halomra lövik a ruszkik te meg eljössz?? Há ide hozod putyinèkat!!visszamenjè!! BasŸki! :D
2014. ápr. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!