Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Ha külföldi autót veszek USA...

Ha külföldi autót veszek USA rendszámmal, akkor milyen papírmunkákat, szervízeket kell elvégeznem ahoz, hogy az autó magyarosítva legyen?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy Ford Mustang GT-t 2006/11-es évjáratú autót 4600ccm 300LE, de ez USA rendszámmal van külföldön forgalomba helyezve!Miket kell csinálnom ahoz, hogy az auto magyarországi legyen?

Mennyibe fog ez kerülni nekem?

Kérlek segítsetek, mert ilyen téren teljesen tehetetlen vagyok!!!(ára:5.500.000)...ha kell még hozzá valami adat, akkor írjatok!


Köszönettel: Zsolt


2010. jan. 8. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:
behozod és levizsgáztatod
2010. jan. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem akarom kedvedet szegni, meg nincs is konkrét tapasztalatom, de gyanítom legalább még egyszer annyit mint az ára ki fogszfizetni vámra, áfára, regisztrációs adóra... :(
2010. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

gondolom egy cég hozza be neked az autót...


itt le van írva majdnem minden.


[link]

2010. jan. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az autó Magyaroroszágon van!

Csak regadó, meg műszaki vizsga kell, ha jól sejtem!

De ezeket hol lehet megcsinálni?

2010. jan. 9. 11:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!