Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hogy írjam meg a levelet?

Hogy írjam meg a levelet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Én egy Németországban lakó magyar állampolgár vagyok. Idén júniusban leakartam tenni a mopedjogisítványt befizettem a 20,000 forintos vizsga díjat, de a KRESZ vizsga napján megbetegedtem. Kértem igazolást, aztán 4 napra rá haza utaztam Németországba. Most megint jöttem magyarba, és most megszeretném csinálni a jogsit. Bevittem az igazolást a közlekedési felügyeletre és azt mondták hogy ez nincs rendben mert egy kérvénnyel eggyütt kell beadni. Na én hülye, nem kérdeztem utána. Tudna valaki segíteni hogy mit kell beleírni? Vagy esetleg egy sémát küldeni?

Köszi!

UI: Egerben lakok, ha ez segít!



2014. aug. 18. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerűbb ha új vizsgát kérsz és kifizeted mert még 20helyre elküldenek és ugyan ott vagy még kinlódtál is az utána járással. Direkt erre alapoznak..

Itt szinte minden ilyen ezért mennek el ebből az országból az emberek. Németbe az a 20ezer ft sokkal kevesebb értéket képez mint Magyarországon.

2014. aug. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!