Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Igaz, hogy B-s jogsival 2 év...

Silber kérdése:

Igaz, hogy B-s jogsival 2 év után be kell menni a rendőrségre, hogy levegyék a "kezdő jogosítvány" minpősítést?

Figyelt kérdés
Ez a hír járja. Ez igaz, vagy csak hoax? Tudtommal addig még utánfutót sem húzhatok.
2010. jan. 27. 09:50
 1/4 BeerHunter ***** válasza:
100%
Honnan veszik le? Rendőr is ki tud vonni adott dátumból 2 évet. Marhaság. Ha bemész, még ki is röhögnek:)
2010. jan. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerinted az hova van ráírva, hogy kezdő jogosítvány? Amúgy bárminemű írást, kategóriabővítést csak okmányiroda tud végrehajtani. A rendőrök is max ollóval szétvágni tudják (bár nem szokták) mert nem tudnak mit kezdeni vele. Téged jól beszop@tott valaki.
2010. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Egyébként nem hallottam, olvastam :)
2010. jan. 27. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csak hoax! (bár nem tudom mi az a hoax:D:D)
2010. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!