Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Használt autót vásároltam, ha...

Használt autót vásároltam, ha még az átírási határidőn belül vagyok és kötöttem rá biztosítást, mehetek vele külföldre is?

Figyelt kérdés
(adásvételi, új biztosítás, régi formalmi csapattal)

2015. márc. 27. 01:04
 1/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ha a kinti rendőrnek nem tetszik, hogy nagyon nem az a tulajdonos, mint a vezető, akkor szerinted meg fogja érteni a magyar nyelvű adásvételit?
2015. márc. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Annyira nem értem miért nem íratják át ilyen esetben az emberek?

Miért egyszerűbb nyűglődni rajta, aztán kérdezni, utána meg sírni, hogy megbüntettek, összetörtem, stb kinek megy a csekk és hasonlók

2015. márc. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha kérsz időpontot magyarorszag.hu-n, akkor pár perc alatt átírják a nevedre a kocsit, minek szívatnád magadat egy ellenőrzésnél kinn?
2015. márc. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem kioktatást kértem, választ!

Időpontom van már az okmányirodában, de azt csak egy hétre előre lehetett foglalni. Addig szerettem volna használni az autót.

Már tudom a szabályokat, úgyhogy tárgytalan.


A sok semmitérő választ is köszönöm azért. ;)

2015. márc. 30. 01:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Be lehet menni időpont nélkül is akár azonnal, csak akkor rengeteget kell várni.
2015. márc. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!