Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » CIB autólízing, de hogyan?

CIB autólízing, de hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnénk használt autót vásárolni, és a CIB banktól vennénk fel hitelt. A probléma, hogy ahány kereskedésbe voltam, ott mindenki csak a Budapest Bankot hozta fel lehetőségnek, hogy onnan tudjuk felvenni a hitelt. Mi a CIB-től szeretnénk a lízingelést mert ott bankolunk és ezáltal kedvezőbbek a hitelfeltételek.


A kereskedőt felhívtam és kérdeztem, hogy ebben az esetben mi a helyzet. Azt mondta, csak a saját bankjával adja el az autót mert a másik bank valamit elront és akkor gyakorlatilag az én nevemre átkerül az autó, ő meg nem kapja meg a pénzét. A külsős bankokat amúgy sem szeretik emiatt... Hétfőn még pár autó meg lesz nézve, de ha az egyik olyan műszaki állapotba van amire az ismerős rábólint, h oké és meg is "venném" DE a kereskedő csak a Budapest bankos hitellel adja oda akkor?


Mégis csak szerződés, meg egy csomó hivatalos papír kell hozzá, nem hiszem hogy annyira könnyen el lehet egy ilyet nézni h ne kapja meg a pénzét a kereskedő....


Na most ilyenkor mit lehet tenni? A vevő vásárolna, de a kereskedő csak saját bankkal adja oda az autót....

Ennyire nem érdeke, hogy eladjon egy kereskedő egy autót?


Ezt azért is kérdem, mert nem ez volt az első kereskedő akitől elutasító választ kaptam a CIB bankra.



2015. ápr. 24. 16:50
 1/1 anonim ***** válasza:
Van helyetted 10 másik. Nem érdemes szenvednie...
2015. ápr. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!